Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

TIANSHI - produkty pre Vaše zdravie

Úvod
 

 

Vitajte na našej stránke

 
Táto stránka je určená pre všetkých, ktorí hľadajú alternatívnu liečbu problémov. Riešenie ponúka čínska firma Tiens (Tianshi) prostredníctvom svojich unikátnych produktov. Prekonali ste závažné ochorenie a chcete svoje oslabené telo vrátiť naspäť do pôvodnej formy alebo jednoducho hľadáte účinnú komplexnú detoxikáciu organizmu alebo prevenciu ?

V prípadoch, keď už sme absolvovali návštevu lekára, doporučenú liečbu a problém akosi pretrváva, alebo sa vynorí iný (ako dôsledok predchádzajúceho), rsp. sa „ustáli“ v prejave chronického ochorenia ...sme veľakrát nútení sa zamýšľať nad tým, ako si „šetrne“ pomôcť sami. Váš aktívny prístup k vlastnému zdraviu by sme radi podporili informáciami, ku ktorým sme sa dostali a dali Vám tak užitočné tipy a rady.  

Vývoj civilizačných ochorení a vznik nových chorôb nás nabáda k otázkam typu: Kde je vlastne chyba?

My sa domnievame, že jedna z podstatných príčin (kedže faktorov spôsobujúcich neblahý stav zdravia obyvateľov tejto krásnej planétky je zrejme spústa) je niečo, čo by sa dalo nazvať strata kontaktu s prírodou. Ale aj keď budeme pretechnizovaní čím ďalej tým viac, nikdy neprestaneme byť jej súčasťou.

A tak tých, ktorí s týmto názorom súhlasia, by sme chceli osloviť, aby sme sa k prírode zas postupne vrátili a načúvali jej tichého hlasu. Inak sme ako stratené deti, ktoré už niekedy nevedia, ako ďalej. V tomto kontexte nie je náhoda, že väčšinu týchto ponúkaných prostriedkov už v dávnej a menej dávnej minulosti ľudia jednoducho používali, lebo poznali ich účinky. Aj bez laboratórií.

My teraz používame laboratória, aby sme to potvrdili, objavili, ktorá zložka presne pôsobí a na čo ......a postupne objavujeme to, čo už tu kedysi dávno bolo.

 

Keďže sme však väčšinu z ľudovej liečiteľskej múdrosti zabudli, je načase, aby sme ju znova objavovali.
 
Pozrite si oficiálnu stránku kliknutím na obrázok


Buďte zvedaví a kontaktujte ma na jakub.tiens@gmail.com

Nezahadzujte svoje šance byť zdraví !!!
 
 
 
 
TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok