Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

TIANSHI - produkty pre Vaše zdravie

Všetky produkty
Čaj na zníženie lipidov 
A05 Lipid Metabolic Management Tea (40 vrecúšok - 40 litrov čaju) - Mnohostrannosť a antioxidačné účinky ho predurčujú na harmonizáciu základných výmenných procesov v organizme a na zvýšenie imunity. Má omladzujúce účinky, znižuje hladinu lipidov (cholesterol), teplotu, čistí cievy, normalizuje krvný tlak, zlepšuje funkciu žalúdka, sleziny a pečene, je účinný pri zápchach. Stimuluje rozpad nádorových buniek, urýchľuje odbúravanie toxických látok, normalizuje nervový systém, zlešuje zrak, pôsobí protizápalovo. Studený zvyšuje krvný tlak, horúci tlak znižuje.
Zloženie: 6 druhov zeleného čaju, Gynostemma päťlistá, semená Cassia tora, koreň Horca mnohokvetého, listy lotosu. Z každého vrecúška vyluhujeme 1-1,5 litra čaju. Po vyluhovaní sa vrecúško môže prikladať na pleť, má tonizujúce účinky. A je ho možné použiť ako hnojivo pre rastliny. 
 
Čaj na chudnutie

A17 Tianshi Slimming Tea (40 vrecúšok = 10-20 litrov čaju) - Aktivizuje všetky druhy látkovej výmeny, znižuje hmotnosť, pôsobí preventívne na srdcovo-cievne a žalúdočno-črevného ochorenia, poruchy krvného tlaku, normalizuje cholesterol. Má protizápalové a antioxidačné vlastnosti, pôsobí proti únave. Zvyšuje a reguluje imunitu, znižuje teploty. Pôsobí ako prevencia onkologických ochorení žalúdka a čriev, posilňuje funkciu sleziny, zvlhčuje tráviacu sústavu, zlepšuje stolicu, detoxikuje, má omladzujúce účinky.
Zloženie: čaje "Čierny drak" a "Kudiň", lístie lotosa, semená Kasija Tora, rizoma, rebarbora, kôra mandarínky. Zalievať 80 ºC, nie vriacou, nepridávať žiadne sladidlá, med, ani citrón. Vylúhované vrecúško sa dá použiť na pretretie tváre, tonizuje a zvláčňuje pokožku a aj ako hnojivo na kvety a obklad na oči. Nedoporučuje sa deťom do 12 rokov, počas tehotenstva a ani v období dojčenia. 
 
Kordyceps 

A08 – Tianshi Cordyceps Capsules (100 kapsúl) - Prírodné antibiotikum a antioxidant, tradičný liek čínskej fytoterapeutickej
farmaceutiky starej 1200 rokov. Narozdiel od bežných antibiotík nemá žiadne vedľajšie účinky. Nachádza sa vo vysokohorských územiach Číny a v Tibetu. V letnom období prežíva v podobe huby, v zimnom období parazituje na larve motýľa. Je bohatý na výživné látky a biologicky aktívne komponenty. Má potláčajúce účinky na mnohé choroboplodné baktérie (stafylokok, streptokok, tuberkulóza), zvyšuje schopnosť organizmu postaviť sa na odpor rôznym ochoreniam, odstraňuje niektoré poruchy na genetickej úrovni, normalizuje činnosť orgánov zodpovedajúcich za imunitu, má protizápalové a detoxikačné účinky (i po liekoch), zmierňuje vedľajšie účinky rádio a chemoterapie, zlepšuje látkovú výmenu v tkanivách orgánov, znižuje hladinu lipidov, reguluje rovnováhu kalcia a fosforu v krvi, zvyšuje zásobovanie srdca a pľúc krvou, má omladzujúce účinky. Je účinný pri chorobe dýchacích orgánov, srdca a ciev, močopohlavných orgánov, pečene (hepatitída, cirhóza), krvi, reume: Je účinný pri zhubných novotvaroch orgánov, dokonca aj v neskorších štádiách, keď už bola uskutočnená chemoterapia a rádioterapia. Má schopnosť regulovať energiu JIN a JANG a dosiahnuť ich zodpovedajúcu rovnováhu. Nedoporučuje sa deťom do 3 rokov, tehotenným a dojčiacim matkám.

Ikan

A07 Tianshi Gell Rejuvenation Capsules (150 kapsúl) – Je silným antioxidantom, omladzuje, spomaľuje procesy starnutia,
zabraňuje šediveniu, podporuje vylučovanie toxických látok z organizmu. Pôsobí ako tonizačný a upokojujúci prostriedok, zvyšuje úroveň imunity. Vďaka svojmu zloženiu reguluje všetky procesy spojené s poruchou bunkovej výživy a syntézy väzivových tkanív, zlepšuje mikrocirkuláciu, aktivizuje procesy výmeny tukov, bielkovín a uhľohydrátov. Pomáha pri precitlivelosti na zmeny počasia, zvýšuje vytrvalosť športovcov pri nedostatku kyslíka. Zabraňuje vzniku rakovinového procesu, obnovuje zasiahnuté bunky, najmä pľúc, maternicového krčku, pečene a tiež melanómu (pobyt na slnku...). Je výborným prostriedkom pri pobyte v ekologicky nevyhovujúcich podmienkach, najmä pri práci s rádioaktívnym materiálom. Pomáha pri ochoreniach pečene, obličiek, pohybového aparátu, srdcovo-cievnych ochoreniach, sexuálne a psychické poruchy, hojenie rán a vredov, infekcie, vírusy, chronická únava, otravy... S opatrnosťou ľuďom s vysokým arteriálnym tlakom, deťom do 12 rokov, ľuďom nad 60 rokov, tehotným ženám.
 
Vejkan

A09 Tianshi Vitality Softgel Capsules (30 kapsúl) – Zastupuje novú generáciu produktov na zachovanie zdravia. Je bohatý na olej z pšeničných klíčkov a lecitín kombinovaný s betakaroténom. Obsahuje veľmi veľa vitamínov, minerály, aminokyseliny, chlorofyl, polonenasýtené mastné kyseliny a na iné biologicky aktívne komponenty. Znižuje pocit únavy (i chronickej) a podporuje funkciu pečene. Je vhodným prostriedkom pri zlej ostrosti videnia, krátkozrakosti a ďalekozrakosti, počas veľkej rozumovej a fyzickej záťaže, prevencia a liečba srdcovo-cievnych ochorení, ako ateroskleróza, hypertenzia, porážka, infarkt, rozšírenie žíl, neplodnosť... 

Biozinok

A11 Tianshi Zinc Capsules (60 kapsúl) - Silný antioxidant, nevyhnutný pre ľudský organizmus. Zúčastňuje sa na procese delenia a regenerácie buniek, štiepení alkoholu, omladzuje, brzdí proces starnutia. Je na ňom závislích 200 druhov enzýmov. Stimuluje výrobu bielych krviniek, čím zvyšuje imunitu, zabraňuje vzniku zhubných nádorov, vírusových infekcií, vstrebávaniu rádioaktívnych prvkov. Má výborný vplyv na kožné a zrakové ochorenia, hojenie rán, vredov a kŕčových žil, zlepšuje stav vlasov, nechtov. Má obrovskú úlohu pri tvorbe testosterónu, progesterónu a spermií. Vplyva na fungovanie pohlavných orgánov, predchádza k nevolnostiam v tehotenstve a potratom. Zabezpečuje rovnováhu cukru, pomáha produkovať inzulín. Pôsobí proti ochoreniu čriev, zápalu kĺbov, zachováva ich pohyblivosť v starobe. Chráni pečeň a obličky pred toxínmi. Využíva sa pri liečbe cukrovky, alkoholizmu, psychických a neurologických ochoreniach (schizofrénia, epilepsia, skleróza...), chronickej únave, odmietaní potravy, srdcovo-cievnych ochorení, cholesterolu, neplodnosti, prostaty a predmenštruačného syndrómu. Nedostatok zinku vedie k strate chuti, čuchu, k vzniku Alzheimerovej choroby, zápalu prostaty, zvyšuje chuť na alkohol... Zdrojom zinku sú ustrice, krevety, slede, makrely, pečeň, mäso, vajcia, huby, obilniny, vlašské orechy, tekvicové a sézamové semená. V mäsových produktoch je vstrebateľnosť vyššia, čo sa nepriaznivo prejavuje u vegetariánov. Z organizmu sa rýchlo vylučuje pri strese a vplyvom jedovatých látok. Pribúdajúcim vekom sa jeho nedostatok prehlbuje. Zinok sa v produkte nachádza v najlahšie strebateľnej forme laktát zinku (kov kyseliny mliečnej). Prípravok je obohatený o glukózu a vaječný bielok, preto s opatrnosťou ľuďom alergickým na vaječný bielok. 

Chitosan

A12 Tianshi Chitosan Capsules (200 kapsúl) - Je biologická celulóza, vyrábaná z pancierov krabov. Patrí medzi produkty
odporúčané Medzinárodnými zdravotníckymi organizáciami. Podporuje imunitu, oslabenú v dôsledku znečisteného ovzdušia, vody a radiácie. Odstraňuje únavu a spomaľuje starnutie. Pomáha ničiť zhubné bunky, zabraňuje metastázovaniu a rýchlej strate váhy pri rádioterapii a chemoterapii. Pre svoje výnimočné antibakteriálne a sterilizačné účinky je výbavou kozmických staníc. Je účinný pri liečbe a prevencii srdca, ciev, pečene, cukrovky, tráviaceho ústrojenstva, dýchacích orgánov, obezity, krvného tlaku, zápalových ochoreniach, otrave. Znižuje cholesterol, odstráňuje soli ťažkých kovov, rádionuklidy, škodlivé zvyšky po liekoch.. Zlepšuje mikrocirkuláciu, čistí lymfatický systém a cievy, odstraňuje kŕč ciev. Má veľmi priaznivé účinky na kožne alergie, dezinfikuje a hojí popáleniny a rany, zastavuje im krvácanie a tlmí bolesť. Nedoporučuje sa deťom do 12 rokov. Vylučuje z tela všetky cudzorodé látky, preto je potrebné, aby sa 2 hodiny pred a 2 hodiny po jeho užívaní neužívali lieky ani iné potravinové doplnky. 

Dvojitá celulóza

B04 Tianshi Double-Cellulose Tablets (70 tabliet) - Výborný čistiaci a antioxidačný prostriedok.Vytvára vhodné prostredie na
rozmnoženie normálnej mikroflóry črevného traktu, odstraňuje z organizmu rádionukleidy, soli ťažkých kovov a iné toxíny. Zabraňuje metastázovaniu rakovinových buniek. Vytvára pocit sýtosti. Je účinný na zápchy, Hemoroidy, Dysbakteriózu, ochorenia črevného traktu, nadbytočná váha, bolesti hlavy, profylaxia a liečba zhubných novotvarov hrubého čreva, orgánov, tkanív, mliečnej žľazy. Profylaxia a liečenie vaječníkov, predmenštruačného syndrómu, symptómov klimaktéria žien. Pôsobí proti tvorbe kameňov, srdcovocievnych ochoreniach, cholesterolu, urýchľuje presun potravinových más v črevnom trakte. Zoslabuje účinok toxických látok, ktoré sa nachádzajú v potrave, urýchľuje proces ich vylúčenia z organizmu. Pomáha dosahovať optimálny obsah cukru v krvi... Nebrať súčasne s inými BADmi ani liekmi, môže prekážať ich vstrebávaniu, treba dodržať najjmenej 2-hodinový odstup. Neodporúča sa deťom do 7 rokov, pri tehotenstve, počas dojčenia a v akútnom stave vredového ochorenia žalúdka a dvanástnika, vredová kolika, enterokolika. Nepodávať súčasne s Chitosanom. Deťom 7-12 ročným pod lekárskym dohľadom

Spirulina

A13 Tianshi Spirulina Capsules (100 kapsúl) – Ideálna výživa 21. storočia. Je to divo rastúca riasa, nachádza sa len na 3 miestach na zemi. Obsahuje množstvo nevyhnutných minerálov, stopových prvkov, aminokyselín a vitamínu B12. Je plnohodnotnou náhradou multivitamínových tablet, ale s oveľa vyššou vstrebateľnosťou a bez vedľajších účinkov. 1g Spiruliny zodpovedá 1kg zeleniny. Slúži i ako výživná pleťová maska na tvár. Po prísnom zvážení bola zaradená medzi produkty odporúčané EÚ. Podporuje funkcie orgánov, látkovu výmenu, obnovuje mikroflóru čriev, priaznivo vplýva na imunitu celého organizmu. Je účinná pri chronických ochoreniach dýchacích ciest, vírusoch, infekciách, napomáha pri liečbe očných porúch. Je nevyhnutná pre ľudí žijúcich a pracujúcich v ekologicky zlých podmienkach a pre vysoký obsah bielkovín (3x viac ako bravčové mäso) aj pre vegetariánov. 
 
Digest

S01 Tianshi Digest natural tablets (90 kapsúl) – Podporuje činnosť tráviaceho ústrojenstva a napomáha pri jeho liečbe. Zlepšuje činnosť žalúdka a hrubého čreva, obmedzuje meteorizmus čriev, uvoľňuje v nich kŕče, pomáha odchodu plynov. Obnovuje pH kyslosť a črevnú mikroflóru (bifido a lakto-baktérie), podporuje vylučovanie žlčových kyselín, cholesterolu, chráni žalúdok pred ostrými jedlami a alkoholom. Čistí črevá od nestráviteľných toxických zvyškov potravy. Je účinný i pri liečbe gastroenteritídy. 

Saň Gao Kapsule 3V

A19 Tianshi Metabolic Balance Capsules (60 kapsúl) – Úrčené ľuďom z nedostatkom pohybu a pri srdcovo-cievnych ochoreniach. Sú výraznou prevenciou proti infartu a porážke. Zabraňujú vstrebávaniu cholesterolu a vytváraniu krvných zrazenín, rozširujú cievy, zlepšujú výmenu krvi, znižujú podráždenie a zlepšujú spánok. Sú účinné na podporu liečby pečene, zápalov, alergií, reumy a cukrovky. Deťom do 12 rokov sa odporúča dozor lekára. 16 €
Tabletky na spanie S02 Tianshi Sleeping natural tablets (60 tabliet) - Pri nespavosti, chronickej únave, chorobne nadmernej detskej aktivite. Uspávajú s ukľudňujúcim účinkom, regulujú fázy spánku, s pocitom sviežosti pri zobúdzaní. Aminokyseliny vyživujú nervové mediátory mozgu a chránia pred otravnými látkami, ktoré sa tvoria vo vzťahu k mozgovým cievam počas bolesti hlavy. Nemajú žiadne vedľajšie účinky, nevyvolávajú závislosť ani nespôsobujú zlý duševný a telesný stav. Prípravok účinkuje na mechanizmy, ktoré podporujú regeneráciu organizmu tým, že regulujú fázy spánku. Zloženie: kalifornský mak, hloh čierny, kvet golgotský, granulovaný pel'. 

MACA

S12 Maca tablets (60 kapsúl) - Rastlina Maca rastie v peruánskych Andách vo vysokej nadmorskej výške. Starí Inkovia ju užívali vo veľkom pred bojom, aby zvyšovali silu, výdrž a aj na plodnosť. Obsahuje veľa zinku, aminokyselín, taurínu a iných prírodných zložiek. Má silný tonizujúci účinok podobný žen-šenu. Upravuje látkovú výmenu, ktorá sa plynutím rokov spomaľuje, a vďaka tomu sa stávame sviežimi. Výrazne zlepšuje kondíciu organizmu po operaciach, dodáva životnú silu a pocit dlhej mladosti. 

Propolis

S03 Tianshi Propolis Tablets (60 tabliet) - Vyrába sa z výťažku propolisu, lopúchu a z vitamínu C. Propolis je známy včelí produkt na uchovanie zdravia, ktorý tvoria výlučky slinných žliaz včiel a peľ. Odstráňuje choroby hrdla a horných dýchacích ciest, podporuje regeneráciu sliznice a je obzvlášť vhodný na ošetrovanie zvukotvomých orgánov. Zloženie: propolisové flavonidy, aminokyseliny, vitamíny a viac ako 30 druhov stopových prvkov. 25 €
Púpalkový olej S10 Evening Primrose Oil Softgels (60 kapsúl). Obsahuje veľké množstvo oleja alifat, znižujúceho obsah lipidov v krvi. Lisuje sa zo semien Večernej prvosienky púpalky, pochádzajúcej zo severovýchodnej Číny. Hlavnou zložkou oleja je životne dôležitá gama - kyselina linolová, ktorá sa do ľudského organizmu dostáva potravou. Zabraňuje rastu tukových buniek a podporuje ich odbúranie, čo vedie k znížovaniu hmotnosti. Má dôležitú úlohu v riadenom vytváraní rovnováhy hormónov prostagalandínu. Určité množstvo je potrebné k biologickému menštruačnému cyklu, pôsobí blahodarne pri jeho poruchách. Taktiež je dôležitou zložkou bunkovej membrány. Nedostatok môže viesť k vyschnutiu, alergiám a ekzémom. Tento prípravok má mimoriadne dobré účinky na zdravie žien stredného veku k udržaniu celkového zdravia. 

Kapsule pre krásu

A18 Tianshi Beauty Face Capsules (60 kapsúl) – Pri nedostatku vitamínov C a E dochádza k poruche funkcie žliaz s vnútornou sekréciou. Pečeň ako najdôležitejší čistič organizmu stráca svoju plnú čistiacu schopnosť. Organizmus sa snaží zbaviť toxických látok iným spôsobom, najmä kožou. Prejavuje sa to rôznymi poruchami ako pigmentové škvrny, zápaly... Prípravok účinne podporuje funkciu pečene, dopĺňa chýbajúce látky, pomáha odstrániť z tela voľné radikály. Pomáha pri kožných poruchách a ochoreniach, podporuje premenu tmavého pigmentu na svetlý, uchováva mladosť a pevnosť kože. Zlepšuje i stav vlasov. Má antibakteriálne a protizápalové účinky na kožu, pľúca a pohybové ústrojenstvo. Prípravok sa nedoporučuje pri žlčníkových kameňoch, žalúdočnom vrede a deťom do 5 rokov len opatrne. V skorých štádiách tehotenstva hrozí potrat. 

KANG-LI „ ISOFLAVONIDY“

S06 Healty Comeliness capsules (60 kapsúl) – Prípravok obsahuje sójové izoflavonidy. Je náhradou ženského hormónu estrogén, ktorého výskyt s pribúdajúcim vekom klesá. Predchádza rozvoju osteoporózy, spomaľuje proces starnutia žien, je ideálny na regeneráciu. V kombinácii s Biokalciom podporuje ukladanie kalcia a spevnenie kostí. Výrazne znižuje pravdepodobnosť rakoviny prsníka. Už desaťročia sa o sóje hovorí ako o mimoriadne zdravej potravine. Pochádza z ďalekého východu, kde sa pestuje 2000 rokov. Má veľkú výživnú hodnotu, veľa bielkovín a škrobov. Je výborná pri prevencii rakoviny, srdcovo-cievnych ochoreniach a žlčových kameňoch, chráni obličky, vyrovnáva hladinu cholesterolu. Nevhodné pre deti, pri tehotenstve a dojčení. 

Cholikan

A16 Tianshi Grape Extract Capsules (60 kapsúl) – Je najsilnejším antioxidantom, odporúčaný EÚ. Tianshi je jeho exkluzívnym
výrobcom, získal zlatú medailu v ocenení „Druhý Nový a Samostatný liek a Prípravky na Ochranu Zdravia“. Obsahuje resveratrol, výťažok z jadierok červeného hrozna. Jedna kapsula zodpovedá fľaši vína. Vylučuje z tela voľné radikály ako dôsledok fajčenia a vdychovania jedovatých látok, dlhého pobytu na slnku, pri aktívnom športovaní, rádio a chemoterapii. Výrazne spomaľuje rast rakovinových buniek a efektívne ich likviduje. Urýchľuje rehabilitáciu po operácii, spomaľuje stárnutie, zlepšuje pamäť a zrak. Obnovuje mladosť kože, pôsobí protizápalovo a antibakteriálne. Normalizuje hladinu cholesterolu, je liečebným prostriedkom srdcovo-cievnych a alergických ochorení, aj astmy. Obnovuje štruktúru napadnutých génov, čím odvracia dedičné odovzdávanie chorôb. Opatrne deťom do 12 rokov.

Wuguwang
 
W20 (60 kapsúl) - Vinikajúci prostriedok na zlepšenie činnosti pankreasu. Dodáva organizmu významné množstvo rutínu, ktorý je potrebný pre liečbu cievnych ochorení. Zvyšuje schopnosť prietoku krvi v cievach (krvácanie do mozgu, zakrvácanie sietnice, vysoký krvný tlak), zmierňuje následky po chemoterapii, zvyšuje tvorbu inzulínu na potrebnú hladinu, pomáha pri normalizácii hladiny cukru v krvi a pri ochorení obličiek a pečene. Hlavnou zložkou je rastlina horká pohanka. Pestovali ju v Ázii už pred 4000 rokmi. Obsahuje bielkoviny, škrob, mastné kyseliny, sacharidy, vlákninu, minerály a iné stopové prvky, vo veľmi dobre vstrebateľnej forme.
 
Biokalcium
 
A01 Tianshi Nutrient Super Calcium Powder (10 vrecúšok po 400 mg Ca) – Je to prášok vápnika z kostí hovädzieho dobytka,
spracovaní formou bioinžinierstva. Má vysokú vstrebateľnosť, je bohatý na aminokyseliny, stopové prvky a vitamíny. Kalcium sa vytvára v koži z cholesterolu za prítomnosti slnečného žiarenia, preto je nevyhnutný pri nedostatku denného svetla. Je stavebným materiálom svalov, šliach, koži a kosti, zohráva dôležitú úlohu v prenose nervových impulzov. Zabezpečuje normálnu zrážanlivosť krvi, podporuje vstup výživy do buniek a vylučovanie inzulínu. Pridáva koži pružnosť, vlasom lesk, nechtom krásu. Zvyšuje imunitu, omladzuje celý organizmus. Nedostatok môže spôsobiť rôzne choroby a anomálie ako slabý rast kostí, osteoporózi, bolesť v nohách, krížoch, v kĺboch. Dochádza ku kŕčom počas fyzickej záťaže, lámanie zubov, vlasov a nechtov, poruchy spánku. Celková slabosť, zlá pamäť, vysoký tlak a krútenie hlavy. Dochádza k poruche štítnej žľazy, menštruačného cyklu a rytmu srdca. Vedie k rýchlemu starnutiu, reume, ochoreniu ciev, krvácaniu ďasien. Je jednou z príčin mužskej neplodnosti, keď spermia nedokáže preraziť obal vajíčka. Prípravok je obohatený o množstvo podporných prvkov, zlepšujúcich nervovú činnosť, pamäť, látkovú výmenu a dostatok energie. Všetky kalciové produkty Tianshi získali množstvo ocenení. Neodporúča sa deťom do 12 rokov. 
 
Biocalcium na zníženie cukru
 
A02 Tianshi Super Calcium Powder With Metabolic Factors (10 vrecúšok po 370mg Ca). Je špeciálne vyrobený pre ľudí s
vysokým obsahom cukru v krvi. Základ zostáva zachovaný ako pri Biokalciu. Dodáva diabetikom nevyhnutnú dennú potrebu kalcia, zvyšuje tonus organizmu a produkciu inzulínu, čím sa stáva veľmi efektívnym pri vyrovnávaní hladiny cukru. Je vhodným doplnkom k liečbe inzulínom. Zlepšuje vedľajšie ochorenia, vyvolané poruchou výživy buniek pri cukrovke. Nevhodné pre deti do 12 rokov, s opatrnosťou pri akútnych stavoch pankreatitídy. 
 
Biocalcium pre deti
 
A03 Tianshi Super Calcium Powder for Children (10 vrecúšok po 360mg Ca) - Pri zostavovaní jeho zloženia sa prihliadalo na
potrebu detí v čase rastu a vývinu. Produkt je doplnený o aminokyseliny, lipoproteín, lecitín, taurín a iné prvky, uspokojujúce potreby detského organizmu. Pri nedostatku kalcia sa u detí vyskytujú poruchy ako zaostávanie vo vývine, štvorcová lebka, oneskorené prerezávanie zubov, lysina, skrivenie kostí, bolesti v hrudníku a bruchu či chudé prsty. Objavuje sa kŕčovitosť končatín, rýchla únava, narušený spánok, oslabenie pamäti, časté prechladnutia, alergie, mäknutie kostí. Neodporúča sa chorím na fenylketonúriu. 
 
Biokalcium na zlepšenie mozgovej činnosti
 
A04 Tianshi Super Calcium Capsules with Lecitín (18 kapsúl po 400mg) - Zvýšené množstvo kalcia a doplnkových prvkov
aktivuje činnosť mozgových buniek, zvýšuje intelekt, zabraňuje starnutiu mozgu (stareckej slabomyseľnosti). Je s obľubou využívaný študentmi počas skúšobného obdobia. Pôsobí proti vzniku degeneratívnych chorôb (alzhaimerová...). Využíva sa pri chronickej únave, porážke, paralýze, ochorení centrálneho nervového systému (skleróza, stres, depresia), tráviaceho traktu, artritíde, osteoporóze... 
 
Biokalcium - Žuvacie tablety
 
B20 Tianshi Chewable Calcium Tablets with Multiflavor (60 tabliet po 170mg Ca) - Množstvo kalcia zodpovedá bežnej dennej
potrebe. Sú vhodné pri zápaloch hrdla, ďasien, horných dýchacích ciest, účinná prevencia proti zubnému kazu, v období rastu detí ak odmietajú užívať biokalcium pre deti. Slúžia napríklad i na profylaxiu rakoviny mliečnych žliaz a vaječníkov, pretože vitamín D3 posilňuje ochrannú činnosť organizmu proti obom týmto druhom rakoviny.
 
GAJ BAO
 
B05 Tianshi Calcium Treasure Tablets (30x 170mg) – Vzácne kalciové tablety. Mobilizuje minerálne látky z iných častí organizmu do kostí, vplýva na metabolizmus sacharidov a inzulínu. Nevyhnutné tam, kde treba rýchlo nahradiť deficit kalcia - rednutie kostí, zlomeniny, obdobie rýchleho rastu, choroby tráviaceho traktu a nervového systému (i sclerosis multiplex), paradentóza, reuma, zápal kĺbov, tehotenstvo, alergie, strata lesku vlasov a nechtov. Zlepšuje látkovú výmenu, funkciu pankreasu, rozpúšťanie obličkových a močových kameňov, spomaľuje rast nádorových buniek. Podporné látky zabezpečujú úplné vstrebanie kalcia a aktivizujú syntézu bielkovín. Nedoporučuje sa užívať počas celého obdobia tehotenstva, aby sa predišlo predčasnému zrasteniu lebečných kostí. 
 
Cesnakový olej
 
S11 Tianshi Garlic oil softgels (60 kapsúl) - Prírodný antibakteriálny prípravok na ochranu srdca, srdcovo-cievnych chorôb, niči
patogénnu mikroflóru čreva, je účinný v boji proti ťažkej a chronickej hnačke. Znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zabraňuje
trombóze. Vysoký obsahu germánia a selénu je účinný pri nádorových ochoreniach. Účinnosť cesnaku je známy už 5000 rokov, ale kvôli chuti a zápachu ho málokto užíva. Vedci pomocou najmodernejšej technológie vyťažili z cesnaku rovnako účinný olej bez zápachu. V jednej kaspuli sa nachádzajú viac ako 3 strúčiky cesnaku. 
 
Banting Vegetal
 
Produkt na chudnutie S04 Tianshi Banting Vegetal Essence Tablet (180 tabletiek) - Prírodný produkt na chudnutie, zlpšuje funkciu štítnej žľazy, pečene a žalúdka. Znižujú apetít, pôsobí proti zápche, pri žlčníkových a močových klameňoch a mnohých iných ochoreniach. Stimuluje rozpúšťanie tukov, obsahuje množstvo výživných látok, aby chudnutie nesprevádzali prejavy únavy a slabosti, reguluje mechanizmus prirodzeného chudnutia. Zloženie zodpovedá štandardu Európskej únie. Má garantovanú kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť.
Základné komponenty: fenikel, lopúch, hloh, morská riasa a rastlinná celulóza. 
 
S05 Tianshi Banting Vegetal Essence Instant (12 vrecúšok)
 
lnstantný prášok na chudnutie z rastlinných výťažkov. Má jednoduché použitie, je ideálnym doplnkom k tabletkám Banting vegetal, na zvyšenie účinku. Priaznivo reguluje výmenu tukov, podporuje vylučovanie vody a toxických látok. Je zdrojom prirodzenej výživy. Hlavné zložky: cigória, zelený čaj, sladký kmín, slivka. 
 
Cordy Café
 
HF08 Cordycafé Capucino (12 vrecúšok) - Výživný osviežujúci kávový nápoj lahodnej chuti, obohatený Kordycepsom. Posilňuje imunitu a znižuje pocit únavy. Nedoporučuje sa počas tehotenstva, kojenia, deťom do 12 rokov a pri precitlivelosti. Káva je doplnená rastlinnou smotanou a šľahačkou, kakaom, mliekom, atď. Podľa chuti dosladíme cukrom.
Nápoj s obsahom vláknin HF04 Hi-Fiber (15 vrecúšok) - Vysoký obsah vláknin pomáha tráveniu, pohybu čriev a dodáva pocit nasýtenosti. Nedoporučuje sa počas tehotenstva, dojčenia a deťom do 12 rokov. Zloženie: pohánka, celulóza, jablčný extrakt, fruktóza, laktobaktérie, komplex vitamínov a minerálov.
 
MAI - Prášok z divých mravcov
 
W01- Fuwei Brand Capsula (150 kapsúl) - Prípravok účinne stabilizuje imunitný systém organizmu. Kapsule sú vyrobené z kostnej drene divých mravcov Čajbajsanských. Sú zdrojom bielkovín, vitamínov, stopových prvkov a aminokyselín. Má vysoký obsah zinku. Za čias Hanovej dynastie v Číne mravce rozdrvili a liečili nimi únavu a slabosť končatín. Prípavok má dvojitú schopnosť regenerácie imunitného systému: zvyšuje funkciu bielych krviniek a zároveň zabraňuje tvorbe voľných radikálov. Pôsobí pri reume, osteoporóze, kostných výrastkoch, hepatitíde B, cukrovke, tuberkulóze, pri poruchách obličiek, impotencii, rozšírení pľúc, astme, vypadávaní vlasov a iných chorobách vyvolaných nedostatočnosťou imunitného systému. Prípravok reguluje funkciu pankreasu, zvyšuje aktivitu inzulínu, podporuje regeneráciu kostnej drene. Pacientom trpiacim alergiou cudzích buniek sa užívanie prípravku neodporúča.
 
Tuk z úhora
 
W08 Ell Marrow Essence – softgel kapsules (60 kapsúl) - Prírodný prípravok z kostnej drene úhorov „vodný žen-šen“. Úhor je tonizujúca lahôdka s vysokou výživnou hodnotou. Japonci ich majú veľmi radi a podľa vedcov je to jeden z dôvodov, že stoja na prvom mieste na svete v dĺžke života. Obsahuje množstvo zložiek, ktoré sa dajú zabezpečiť len v strave. Napomáha zvýšeniu odolnosti organizmu, je výborný v prevencii srdcovo-cievnych ochorení a osteoporózy, účinne ovplyvňuje výmenu tukov a má priaznivé účinky na mozgové funkcie a pamäť. 
 
Zubná pasta
 
W15 Tianshi Tooth Paste 135g - Zubná pasta s rastlinnými výťažkami, pomáha v liečbe zápalu sliznice ústnej dutiny, upokojuje krvácajúce a boľavé ďasno, odstraňuje pach z úst. Zlepšuje tvrdosť, odolnosť a protikyslosť zubov a koreňov od rôznych infekcií. Koraly a japonská divá chryzantéma pôsobia antibakteriálne, znižujú bolesť a zápaly,. 
 
Multivitamínová káva
 
A32 Tianshi Multi-Vit-Mine Coffee (10 vrecúšok = 10-20 šálok kávy) - Tento capuccinový nápoj je unikátom svojho druhu na
našom trhu. Obsahuje komplex nevyhnutných vitamínov a minerálov pre organizmus, je vhodný aj pre diabetikov. Zloženie: instantná káva, práškové mlieko, smotana, kakao, komplex vitamínov a minerálov, vaječný žĺtok a aspartam.

SUE BAO - magnetický akupunktúrny prístroj
 
D02 Tianshi Acupuncture Treasure - Prístroj vytvorili odborníci spojením magnetoterapie a starodávnej čínskej akupunktúry a
akupresúry. 10 ročným výskumom dosiahla účinnosť prístroja 98,4%. V roku 1997 získal zlatú medailu na medzinárodnej výstave vynálezov. Je ľahko prenosný, odstráňuje zápali, bolesti a to bez vedľajšiích účinkov. Magnetická energia prechádza cez pokožku a účinkuje na akupunktúrny bod. Tým aktivizuje energetické dráhy (meridiány) a zlepšuje mikrocirkuláciu. Stimulácia elektrickým impulzom reguluje bioenergiu, čím bráni rozvoju chorôb. Oslabenie krvi a energie sa môže prejaviť rôznym spôsobom, ako trhavé bolesti, tŕpnutia či nadúvanie. Sú známe prípady, keď pichnutie ihlou vrátilo hluchonemému schopnosť počuť a rozprávať alebo zranení športovci sa vrátili do súťaže pár minút po vpichu. Keď ihla trafí presný bod, človek pocíti krátky elektrický impulz. Tento pocit pokračuje v meridiánoch a vyvinie neuveriteľný účinok na zlepšenie zdravia. Je možné dosiahnuť bleskurýchle zníženie bolesti, krvného tlaku, znižuje koncentráciu toxických látok, upokojuje telo aj dušu. 
 
Masážny prístroj
 
D03 Healty Swinger - Prístroj funguje na základe princípu, že pravidelná fyzická záťaž dodá organizmu najväčšie množstvo kyslíku. Je zárukou zdravia, duševnej harmónie, umožňuje sa zbaviť mnohých problémov.Ľudský organizmus je v neustálom pohybe, nervový systém podáva každému orgánu synchronizujúce impulzy. Umiestnením chodidlá na prístroj pociťujete príjemné uvoľnenie, pričom chrbtica a kĺby dostanú plnohodnotnú záťaž. Organizmus sa nasýcuje kyslíkom, pohyb chrbtice a kĺbov synchronizuje, svaly sa stávajú pružnými, aktivizuje sa krvný obeh. Pravidelné používanie má rovnaký účinok ako pravidelné fyzické cvičenie. Je vhodný pri nespavosti, črevných ochoreniach, poruchách trávenia, bolestiach krížov, chrbta, hlavy, chronickej únave, mozgové krvácanie, poruchy prekrvenia orgánov, stres, podráždenosť. Pomáha pri chudnutí a zachovaní mladosti a krásy. Je vhodný do každého veku, nemá žiadne vedľajšie účinky. Prístroj je ľahko prenosný, umožňuje reguláciu rýchlosti a doby masírovania. Primeraná fyzická záťaž pomáha aj s ochoreniami srdca a ciev, no pri vážnych srdcovo-cievnych ochoreniach sa poraďte so svojím lekárom.
 
Prístroj na vyrovnávanie krvného tlaku

D05 BPR Q/WLJB 001-1996 - „Neviditeľný zabijak“. Je jedným z troch ochorení ohrozujúcich ľudstvo. Zaťažuje steny artérií,
ovplyvňuje reč, pohyb, držanie tela, duševný stav. Čím je vyšší, tým vyššie je riziko vzniku srdcovo-cievnych chorôb a mozgovej porážky, preto včasné rozoznanie a liečba majú veľký význam. Tlak sa počas dňa mení. Ideálne podmienky pre zmeranie sú pred raňajkami, po použití toalety a miernom odpočinku. Pri meraní treba udržať správnu polohu tela. Tento bioelektroterapeutický prístroj na vyrovnávanie krvného tlaku a odstránenie seborrhea (vypadávanie vlasov)sa zakladá na bioprúde a na tradičnej čínskej medicíne - princípe czinlo. Tkanivo organizmu sa skláda zo zložkových prvok. Czinlo sú medzery medzi týmito zložkami, systém energetických kanálikov. Pri poruche dochádza k výraznému poklesu prísunu energie, čo vedie k vytvoreniu mnohých chorôb. Masírovaním sa zapne elektrická hybná sila, ktorá ihneď zlepšuje stav ciev a prísun živín sa obnovuje. Čas jednej kúry sú tri minúty. Je potrebné ju vykonávať aspoň 3x denne. Prístroj nie je liečebný prostriedok, je vhodný na regeneračnú prevenciu a zmiernenie príznakov.
 
Prístroj na meranie a ošetrovanie krvného tlaku D06 SF852
 
Je schopný vykázať aj najmenšiu odchýlku v tlaku. Prostredníctvom elektrickej frekvenčnej stimulácie akupunktúrnych bodov na uchu dokáže výrazne vplyvať na bioelektrickú rovnováhu tela. Rozširuje tepny, zlepšuje mikrocirkuláciu, znižuje sekréciu renínu, podporuje prečistenie kanálov. Prináša rovnováhu v tele a stabilizuje krvný tlak. U niektorých pacientov nastáva okamžite zlepšenie, u iných dočasne mierne zvýšenie. Uspokojujúce výsledky dosiahneme len dlhodobou aplikáciou. Funkciu liečenia nepoužívajte ak máte kardiostimulátor, umelú končatinu alebo ste ťažký diabetik. Prítroj uchováva 7 nameraných a priemernnú hodnotu. Má veľký LCD displej, automatické vypínanie, signalizáciu merania, vypustenia vzduchu a vyčerpania batérie. 
 
Masážny opasok na chudnutie
 
D07 (TL-2001B) - Nedostatok pohybu, mastné jedlá, stres, alkohol a fajčenie sa v organizme prejavujú vo forme rôznych chorôb. Nadváha vyplýva z energetickej nerovnováhy, prijímame viac energie než vydávame. Veľký podiel má i prostredie v ktorom žijeme, gény či látková výmena. Ak je obvod drieku väčší ako obvod bokov (tuk v oblasti brucha), znamená to zvýšené riziko na srdce a cievny systém. Vyšší stupeň zdravia zvýši energiu a koncentráciu organizmu. Masážny opasok zlepšuje látkovú výmenu, trávenie a krvný obeh, regeneruje unavené svaly. Silné vybračné motory masírujú a hĺbkovo odbúravajú tuk. Supermagnety vyvíjajú účinok na molekuly, priaznivo ovplyvňujú podkožné tekutiny. Opasok je dlhý 1,4m. Môžeme ho upevniť na akúkoľvek časť tela. Neodporúča sa pacientom s pace-makerom, pri kovových implantátoch, tehotenstve, pri dlhej lekárskej liečbe, počas nadmernej krvácavosti, poruche obličiek, zlatej žile alebo zhubnom nádore. Funkcie: LCD dysplej, zvolenie režimu, času činnosti. Prípojka na 12V autobatériu. 
 
Pás na formovanie postavy
 
D08 (TL-2004B) – Tianshi patrí k uznávaným špecializovaným výrobcom na tvarovanie tela. Jedným z úspešných výrobkov je
bioelektronický opasok. Silné motory vo forme potu odbúravajú tuk v oblasti brucha, chrbta a drieku. Supermagnety prefiltrujú tuky v hlbokých vrstvách. Infračervené teplo zvyšuje účinok zoštíhlenia. Prístroj na zväčšenie objemu a pevnosti poprsia vyvíja magnetické vlny rôznych frekvencií a účinnú masáž troch bodov poprsia - Qimen, Tianchi, Shanzong. Zvyšuje prietok krvi, podporuje rast mliečnej žľazy a tvorbu mlieka. Prsia sa stanú pevnými a krásnymi. Opasok na ruky a nohy špeciálnou technológiou sprostredkuje na povrch kože nízkofrekvenčný prúd, čím stimuluje nervové impulzy svalstva, zvyšuje ich tvrdosť. Funkcie: LCD, zvolenie režimu, intenzity a doby činnosti, nastavenie osobných parametrov ako teplota, hmotnosť a pohlavie. 
 
Koberec S / L

D09 a D10 Quincuncial Prominences - Všetky ochorenia súvisia so zodpovedajúcou citlivou zónou na chodidlách. Vykonávaním 10 minutového pohybu denne po podložke masírujeme stimulačné zóny, čím sa zlepšuje cirkulácia krvi a látková výmena, spúšťa sa a reguluje funkcia orgánov, odstráni depresia a napätie. Užívateľ dostáva pocit uvoľnenia, zvýšenej energie a psychickej pohody. Imunitný systém sa posilní, upevní sa zdravie celého tela. Za krátku dobu sa prečistia energetické kanály zodpovedajúcich zón. Telo je stimulované až dvojnásobne. Podložka je dodávana v dvoch veľkostiach: L (1,7m x 0,6m)  a menšia S
 
Trojrozmerný, viacfunkčný vankúš s fotónovou energiou
 
D11 Tianshi Three Dimensional, Photon Energy Pillow, Multi function Pillow - Výskum pacientov s chorobami krku a mozgu
preukázal, že väčšina z nich je spôsobená nesprávnym držaním, tela počas spánku.Vankúš svojou vynikajúcou štruktúrou spĺňa požiadavku správnej polohy, dodáva pocit pohodlia a odpočinku. Získal certifikát výrobkov určených na starostlivosť o zdravie a má dva národné patenty. Hlavnou zložkou sú kvapalné kryštály, makromolekulové polyméry, materiál s energiou v ďalekej infračervenej oblasti a materiál so zápornými iónmi. Priedušné trubice udržujú čerstvý vzduch a príjemnú teplotu okolo hlavy. Vankúš priaznivo pôsobí na nespavosť, ochorenia hlavy, pondylózu, artériosklerózu a apoplexiu, hypertenziu a starecký kreténizmus. Nervové bunky mozgu produkujú elektrické vlny alfa, beta, gama a delta. V hlbokom spánku mozog vytvára vlny alfa. Čím dlhší je spánok v tejto hladine, tým je mozog zásobovanejší kyslíkom a odpočinok lepší. Podobný pocit zažívame pri vodopáde, v horách, pri mori ale i pri počúvaní hudby. Zlepšuje sa intelekt, prirodzená obnova celého tela, prospieva zdraviu a kráse. Vedci zistili, že niektoré, minerály a iné materiály vyžarujú energiu s kmitočtom blízkej alfa vĺnám, čím urýchlujú prechod do tohto stavu. Fotónová energia blízka vyžarovaniu živého tela vniká do buniek, zlepšuje ich obnovu, vyrovnáva nervovú činnosť. Energia žiarenia ďalekého infračerveného spektra po 20 minútach zlepší cirkuláciu krvi a prísun kyslíka do hlavy o 95%. Materiál Toromalin produkuje záporné ióny. Potláčajú únavu a pôsobia proti vzniku ochorení. Testy preukázali, že vankúš znižuje množstvo baktérií až o 99,9% a počet generovaných záporných iónov je 2000 /cm3, žo zodpovedá množstvu vo vysokohorskom vzduchu. Výšku vankúša je možné prispôsobovať. 
 
Cupping Kit Súprava na bankovanie.
 
Táto sada baniek vám umožní bez špeciálneho vzdelania pomôcť sami sebe. V balení je návod na obsluhu a tiež rozkleslené a rozpísané akupresúrne-aktívne body. Banky si treba prikladať 2x denne po 15-20 minút. Bankovanie nebolo nikdy jednoduchšie. Uvoľnia sa vám nervové zakončenia a svaly. Táto súprava na bankovanie je dostupná pre každého.
D83 Women cupping kit (big)
D84 Women cupping kit (middle)
D85 Women cupping kit (small)
D86 Men cupping kit 
 
Šampóny
 
R13 Antidandruff shampoo 200ml (proti lupinám) - Špeciálna antibakteriála látka efektívne pôsobí proti lupinám a svrbeniu.
Výťažok spiruliny a iné vyživujúce látky viditeľne zlepšujú štruktúru vlasov, obnovujú ich lesk a jemnosť. 
R18 Soft and smooth shampoo 200ml (na zmäkčenie vlasov) - Výťažok spirulíny sa šetrne stará o vlasy, vyživuje a regeneruje poškodenú štruktúru. Aktívne katióny vytvárajú ochrannú vrstvu pred vznikom statického náboja. Šampón pôsobí jemne a hodvábne, vlasy získajú zdravú silu a lesk. 
TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok